Що таке SEO просування сайту і як його замовити

nick 30, Листопад 2020, 15:47 79
Що таке SEO просування сайту і як його замовити

SEO-просування – це виведення сайту в топ видачі пошукових систем по заданих запитах.

Результат грамотної оптимізації – зростання трафіку і продажів, розвиток бізнесу в загальному. Замовити SEO просування сайту в Харкові можна без проблем.

Ціна пошукового розкручування веб-сайту по Харкову або по всій України буде різною і для всіх доступною. Вона залежить від стартових позицій вашого веб-ресурсу, але тільки після повного пошукового аудиту веб-майстри зможуть озвучити вам кінцеву вартість цієї послуги!

Що таке SEO просування сайту і як його замовити

SEO просування дозволяє вивести сайт в топ по запитах різних пошукових систем. Згадайте себе за ПК: далеко ви заходите в пошуках потрібної інформації через той чи інший пошуковик? Зазвичай все люди зупиняються на першій, максимум другій сторінці. Саме SEO просування сайту генерує результати даних сторінок. Просування сайту в пошукових системах дозволить вашому сайту опинитися в перших рядах на першій сторінці. Чим буде більше відвідувань, тим більше прибутку! Пошукове просування сайту приверне багато потенційних покупців.

Увесь процес SEO оптімізації складається з декількох етапів:

  • Технічний аудит сайту;
  • Аналіз тематики та конкурентів;
  • Формування семантичного ядра пошукових запитів;
  • Формування завдання на внутрішню оптимізацію та організація перелінкування;
  • Оптимізація контенту;
  • Зовнішня оптимізація.

Принципи роботи компанії UAATEAM і її переваги

Так як тут працюють справжні професіонали своєї справи, вони не виконують ніяких тимчасових заходів. Все, що тут робиться – всерйоз і надовго, тому витратившись на розвиток власного сайту, ви отримаєте позитивний результат вже буквально відразу після початку співпраці. А саме:

  • запити будуть виведені в топ 10;
  • через 30 днів помітно збільшиться відвідуваність;
  • вже через 2-3 місяці зростуть продажі.

При цьому щомісячно ви будете отримувати звіт про виконану роботу, що дозволить не тільки контролювати свої кошти, а й стежити за тим, які механізми яким чином впливають на відвідуваність і прибутковість ресурсу.

Що таке SEO просування сайту і як його замовити

Терміни SEO-просування сайту і результат

Новому сайту для розкрутки потрібно від 5 місяців часу, проте вже після 1 місяця з’являться вже перші помітні результати. Сайтам, яким налічується понад рік – для розкрутки потрібно від 3 місяців, перші результати – після закінчення 1-го місяця. Щоб пошукові системи вважали сайт природним, його слід розвивати і виводити в TOP завжди поступово, в іншому випадку він може потрапити під заборону, повністю втративши свій трафік.

Інформація надана компанією UAATEAM, яка займається пошуковим просуванням сайтів.