Страхування в Україні

nick 3, Червень 2021, 10:04 153
Страхування в Україні

Правильний вибір страховки може захистити вас і ваших близьких від будь-яких непередбачених ситуацій.

Ніхто не застрахований від випадковостей, які неминуче відбуваються в нашому житті. Страхування – це, в першу чергу, за все захист ваших фінансових інтересів в разі настання страхового випадку. Правильний вибір страховки може убезпечити вас і ваших родичів від будь-яких непередбачених ситуацій. Вибрати і купити страховку для себе можна на сайті aska.uа.

АСКА – це перша недержавна страхова фірма в Україні. Працює вже майже 20 років. Входить до складу однієї з найбільш потужних фінансово-промислових груп. Але є й інші страхові компанії в Україні, такі як Оранта, Бусин, Провідна, Експрес Страхування, які також пропонують свої послуги населенню.

Страхування в Україні

Поради, як вибрати страховку

Щоб страховий поліс дійсно захищав інтереси його власника, ретельно варто ставитися до вибору компанії, яка надає цю послугу. Робіть акцент на наступні рекомендації експертів:

  • з’ясуйте, чи має страховик ліцензію;
  • переконайтеся у фінансовій спроможності компанії – від цього залежить, чи отримаєте компенсацію;
  • почитайте відгуки справжніх клієнтів – їх можна знайти на тематичних форумах;
  • вивчіть список послуг, які пропонує страховик – вибирайте комплексний пакет.

Податкова декларація. Чому варто страхувати здоров’я в 2021 році?

Страхування свого здоров’я або медичне страхування відноситься до особистих видів страхування. Воно забезпечує фінансовий захист від будь-яких нещасних випадків або на випадок хвороби, при яких вам буде надана медична допомога. Маючи на руках договір страхування здоров’я, ваші витрати на лікування і придбання ліків будуть покриті за рахунок страхової організації. Залежно від умов договору, страхова фірма в одних випадках може забезпечувати лікування людини, оплачуючи при цьому всі платежі за медикаменти і послуги клінік. В інших випадках може компенсувати витрати, понесені людиною під час лікування, або ж виплачувати певну суму грошей, розмір якої визначається згідно з умовами договору страхування здоров’я.

Відгуки про компанію “АСКА”

Страхова організація АСКА, давно і успішно веде свій бізнес в нашій країні. За цей час накопичилася велика кількість відгуків від задоволених клієнтів, які вже поколіннями користуються послугами АСКА.

Якщо у вас є що сказати, тоді поділіться, будь ласка, своїми думками про роботу цієї страхової компанії-залиште коментар.