Сувенірна продукція оптом

nick 19, Червень 2023, 15:22 161
Сувенірна продукція оптом

Сувенірні предмети виконують дві основні функції – інформують потенційного клієнта про продукт чи послугу та допомагають налагодити спілкування з потрібними людьми.

В обох випадках сувенірна продукція буває незамінною, а тому керівництву компанії в жодному разі не варто економити на ній. Замовити сувенірна продукція оптом можна без проблем. Вартість її є для багатьох прийнятною.

Сувенірна продукція оптом

Переваги сувенірної продукції

Вона допомагає клієнтам довго пам’ятати про фірму, працює на популяризацію бренду, зміцнення іміджу компанії. Пам’ять про отриманий сувенір залежить від правильності його підбору. Чим він оригінальніший, тим більший інтерес до нього. Якщо прийнято рішення використати стандартний підхід, отже, варто виявити креативність у способі подачі. Потрібно не забувати про те, що шаблони грають проти компанії.

Якщо зважати на ці нюанси, то всі переваги таких презентів розкриються повною мірою.

В списку:

  • доставка інформації до споживачів;
  • ненав’язливе нагадування про бренд;
  • підвищення лояльності до фірми;
  • тривалий термін дії;
  • позитивний вплив на клієнта;
  • невисока вартість, порівняно з іншими видами реклами;
  • залучення нових покупців.

Використовуючи корпоративні подарунки з логотипом, ви робите великий внесок у побудову довірчих відносин між працівниками та керівниками компанії, розвиток свого бізнесу, залучення інвесторів та нових покупців. Вкладення в даний сучасний вид реклами видадуться мізерними, коли ви зможете повністю оцінити ефективність використання брендованої продукції.

Послуги тамподруку у Києві

Тамподрук є однією з найбільш затребуваних та поширених технологій нанесення картинки на різну продукцію. Інакше ця технологія називається «тампонний друк», і вона має на увазі особливий метод глибокого друку, під час якого фарба переміщається зі спеціалізованої друкованої форми на предмет, річ, виріб за допомогою тампона. Замовити тамподрук в Києві можна легко.

Сувенірна продукція оптом

Суть цієї технології полягає у застосуванні силіконових тампонів для перенесення зображення із заздалегідь виготовленого шаблону-кліше на сувенірний виріб. Тампон для початку вдавлюється у форму, що містить спеціальну фарбу, а потім переносить її на поверхню брендованого предмета. Залежно від матеріалу, на який переноситься малюнок, використовуються фарби, що мають у своєму складі певні поверхнево-активні речовини, які забезпечують однорідність і стійкість зображення, що наноситься.

Послуги шовкографії

Шовкографія – метод прямого трафаретного друку, який дозволяє наносити зображення високої якості на різні поверхні. Замовити шовкографія в Києві можна прямо зараз.

Найпопулярніша та універсальна технологія нанесення зображень на бізнес-подарунки та промопродукцію. Цим методом логотип або рекламне повідомлення можна нанести майже на різний матеріал — поліестер, бавовну, нейлон, пластик, скло, штучну шкіру, дерево та папір.