Як обрати стільницю на кухню

ДУМКА 28, Травень 2021, 18:16 57
Як обрати стільницю на кухню

Стільниця з кварциту – це один з основних трендів в сучасному дизайні кухні та ванних кімнат. При виборі такого благородного, вишуканого і елегантного матеріалу у кожної людини прокинеться внутрішній естет. Поєднання в собі практичність і невибагливість у догляді є важливим фактором в експлуатації.

Як обрати стільницю на кухню

Кварцит – це натуральний камінь, який видобувається в кожному куточку світу. За текстурі камінь грубий але в процесі обробки і в умілих руках майстра стає гладким і з глянцевим блиском. Надійність і доступність – квінтесенція характеристик для цього матеріалу. Кварцит займає провідні позиції у виробників стільниць.

За способом обробки кварцит в кінцевому підсумку може бути лощеним, полірованим, шліфованим і колотим в фактуру «скелі».

Переваги стільниць з кварциту:

  • витончений вид стільниць не зрівняється з аналогічними виробами з мармуру, акрилу, граніту і ДСП;
  • кварцит за структурою – це твердий і щільний матеріал;
  • кольорове розмаїття підкреслить особливий шик дизайнерського рішення на кухні або у ванній;
  • кварцит стійкий до механічних пошкоджень;
  • низька пористість дозволить зберегти стільницю в кращому вигляді і поява плям або скупчення мікробів виключено.
  • жаростійкість.

Стільниці для кухні

Розкішні стільниці з кварциту представлені в широкій колірній гамі. Особливість каменю – вологостійкість, саме тому його можна використовувати в приміщеннях з високим ступенем вологості, якої і є кухня. Завдяки стійкості поверхні до механічних впливів вона буде виглядати нової навіть через багато років експлуатації.

Стільниця на кухню з кварциту може мати будь-яку форму, більшість моделей передбачає наявність литий мийки, що виключає додаткові стики і розмноження в них бактерій.

Догляд за стільницею з кварциту простий і швидкий. На поверхню наносять миючий засіб, що не містить хлору, і м’якою ганчіркою прибирають забруднення. Якщо під час експлуатації з’явилися плями від жиру, то на допомогу господині крохмаль або сіль. Масну пляму засипають на десять хвилин і акуратно змітають. Сліди від маркера видаляють медичним спиртом. Для видалення липкого бруду (наклейки) необхідно використовувати засіб для видалення клейких матеріалів. Засіб наносять на ганчірку і замочують пляму на п’ять хвилин.

Підсумувавши, необхідно відзначити, що для профілактики чистоти краще використовувати спеціальні засоби для догляду за камен