Як обрати якісне насіння для розсади

nick 19, Вересень 2023, 09:34 962
Як обрати якісне насіння для розсади

Хороше насіння є гарантією майбутнього врожаю.

Їх можна купити у будь-якому садовому центрі, але важливо вибрати правильні. Є кілька ознак, на які варто звертати увагу. На сайті https://agriks.com.ua/uk/semena-ovoschey/gollandskie можна замовити голландське насіння овочів. Компанія Агрікс пропонує їх за вигідною ціною з доставкою додому у будь-яке місто України.

Найчастіше споживачі воліють заказати голландське насіння через зручність та надійність їх застосування. Насіння має відмінну схожість, забезпечуючи гарный урожай стійкий до хвороб.

Перш ніж вибрати насіння для розсади, варто наголосити на упаковці, яка може бути таких видів:

 1. Паперова основа з приклеєними до неї зернятками. Матеріал розкладається в ґрунті, зручний для посадки. Просто розкладається стрічка та засипається землею в борозні для посадки.
 2. Металізована упаковка, в якій надійно зберігається ніжне і тендітне насіння подовженої форми.
 3. Монотонний пакетик, який містить якісні зерна, коштує дешевше за інші варіанти.
 4. Зиплоки, які виготовлені з поліетилену.
 5. Пакетики, що наклеєні на картон на пластиковому блістері. Вміст такої тари часто обробляють мікроелементами та фунгіцидами, які захищають від різних хвороб.

Як обрати якісне насіння для розсади

Правила вибору насіння

Хороше насіння – гарантуйте майбутній багатий урожай. Навіть якщо ви дотримуєтеся термінів посадки, виберіть хороший ґрунт і місце, забезпечте належний догляд, з поганого посадкового матеріалу нічого не вийде. Тому варто грамотно підійти до вибору насіння з усією відповідальністю, важливо врахувати кілька моментів при покупці:

 • дотримуйтесь плану посівів.
 • ретельно вивчіть особливості сортів.
 • визначте, що садитимете, сорти або гібриди.
 • краще купуйте оброблене насіння.
 • зверніть увагу на зону вирощування.
 • будьте обережні при покупці насіння з-за кордону.
 • звертайте увагу на виробника.
 • Вивчайте упаковку.
 • Вибирайте лише перевіреного продавця.

Як обрати якісне насіння для розсади

Що таке гібриди? Щоб покращити їхній смак, форму, стійкість до хвороб, кілька сортів схрещують між собою та одержують так званий гібрид. Але якщо зібрати насіння з гібридних рослин та посіяти на новий сезон – не факт, що вдасться виростити рослину з такими ж параметрами, як торік.

Знаючи 3 основні правила посіву – правила вибору насіння, дату їх купівлі та заготівлі розсади, ви забезпечите собі гарний урожай у сезоні. Хороших вам посівів та гарного врожаю!