Як отримати візу в Канаду по програмі CUAET

nick 19, Червень 2023, 13:37 126
Як отримати візу в Канаду по програмі CUAET

Нині багато жителів України хочуть перебратися жити до Канади.

Канада – один із основних партнерів України, яка з перших днів війни почала підтримувати нашу країну та українців. Уряд Канади розробив спеціальну програму «CUAET», за якою громадяни України та члени їх сімей зможуть отримати робочу візу або туристичну візу до Канади, тимчасове проживання в країні до 3-х років, можливість навчатися. програма CUAET – це один із заходів, які вжито урядом Канади, щоб підтримати українців. Вона на безоплатній основі надає громадянам України та членам їхніх сімей тимчасовий статус, дозвіл на роботу, навчання та перебування в Канаді аж до того часу, як вони зможуть безпечно повернутися додому.

Як отримати візу в Канаду по програмі CUAET

Подання заявки на CUAET

Процедура подання заявки в рамках цієї програми є дуже простою. Майже всі її етапи відбуваються в режимі online. Фізична присутність потрібна лише для того, щоб пройти здачу біометричних даних. Наразі візові центри Канади в Україні тимчасово закриті, тому для здачі біометрії доведеться в одну із сусідніх країн. Зареєструватися на проходження біометрії можна на офіційному сайті Імміграції та Громадянства Канади.

Що необхідно для участі у програмі?

  •  наявність українського громадянства або бути членом сім’ї українця (подружжя та дітей на забезпеченні);
  • оригінали та переклад документів, що підтверджує приналежність до сім’ї українця: свідоцтво про народження, документ про реєстрацію шлюбу;
  • є можливість здачі біометрики.

Відбитки пальців та фото здаються у спеціалізованому пункті. Хто має здавати біометрію? Усі особи віком від 18 до 60 років. Тим, хто раніше проходив цей процес, повторно це робити не треба.

Якщо раптом ви давно хотіли переїхати до Канади, то зараз найкращий час, оскільки Канада відкрила програму для громадян України. За програмою CUAET будь-хто може отримати візу з дозволом на роботу. Працювати можна на будь-якій роботі (залежить від рівня англійської), також можна перевезти всю сім’ю, влаштувати дітей у садок чи школу.

Українці та члени їхніх сімей, які працюють та навчаються у Канаді, зможуть отримати безцінний досвід роботи чи навчання у Канаді, який стане в нагоді в майбутньому, якщо вони захочуть переїхати  постійно проживати туди за імміграційними програмами IRCC та потоками.

Для громадян України, які перебувають у Канаді за канадською програмою міграції для біженців, скасовано вимоги до вакцинації від коронавірусу. Також гарантовано безкоштовне здобуття початкової та середньої освіти та медичне забезпечення. Для дітей доступні всі школи, дитячі садочки.