Як позбутись пралки правильно

ДУМКА 3, Серпень 2022, 02:37 1799

Придбання нової пральної машинки – невимовна радість для кожної господині, але враження від покупки можуть зіпсуватися через необхідність утилізації старого агрегату. Як вчинити зі зламаною технікою, щоб не нашкодити собі та оточуючим людям?

Пральні машинки відносяться до класу великогабаритних твердих побутових відходів, тому просто позбутися агрегату, викинувши його на звалище, не вийде. Навряд чи працівники ЖЕКу оцінять таку ініціативу, що загрожує скандалом і навіть грошовим стягненням. Тому краще не випробовувати долю і домовитися зі спеціальною фірмою, яка займається утилізацією або непотрібних агрегатів, що вийшли з ладу.

Чому варто здати зламану пральну машину на утилізацію?

Проблеми екології з кожним роком дедалі більше хвилюють вчених, і недарма, тому що людина є основним джерелом бід для нашої планети. Неутилізована техніка, що стоїть на сміттєзвалищах, несе величезну небезпеку для екосистеми. Матеріали, з яких виробляється подібна техніка, під впливом різних природних чинників, розкладаються на небезпечні хімічні компоненти, здатні завдати колосальної шкоди підземним водам, грунту, тваринам і, нарешті, людям.

Як відбувається утилізація пральних машин?

Основною проблемою утилізації зламаних пральних машин є нейтралізація шкідливих компонентів, які є в деталях техніки. Спочатку агрегат розбирається вручну окремі частини, потім деякі його компоненти відправляються в спеціальний подрібнювач, де вони пресуються. Деталі, виготовлені з металу, можуть використовуватися для переплавлення. Електричні компоненти машини переробляються окремо. З вищеописаного стає цілком очевидно, що утилізувати великогабаритні побутові прилади самотужки просто неможливо.

Безкоштовна утилізація побутової техніки, що відслужила

Жителі Львова, які зіткнулися з необхідністю утилізації зламаної побутової техніки, можуть звернутися до нашої компанії, фахівці якої швидко відреагують на виклик клієнта та вивезуть старі прилади. Якщо ви не знаєте, куди здати зламану пральну машину, ми готові допомогти вам у вирішенні цього завдання. Зверніться за консультацією до наших спеціалістів із контактних номерів за посиланням https://fixme.com.ua/remont-pralnykh-mashyn/ які вказані у верхній частині сторінки. Замовте послугу вивезення та утилізації техніки, що відслужила, позбавте себе від зайвого клопоту і фінансових витрат.