Як вибрати ламінат

nick 9, Жовтень 2021, 16:42 90
Як вибрати ламінат

Якщо вам у хату потрібно міцне підлогове покриття, вартість якого набагато нижча за ціну паркету, зробіть акцент на ламінаті.

Даний сучасний матеріал часто виготовляється з екологічно безпечної сировини і користується великим попитом в нашій країні – він зносостійкий, легко вкладається, не доставляє клопоту при експлуатації і красиво виглядає як в житлових приміщеннях, так і в офісах. Купити ламінат Львів пропонує в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість його є для багатьох прийнятною.

Переваги покупки ламінату в інтернет-магазині:

  • простота укладання, дає можливість виконувати монтаж навіть людині без досвіду;
  • міцність вироби;
  • багатий вибір текстур, які повторюють малюнок будь-якого дерева або каменю;
  • простота в догляді.

Також незаперечною перевагою є вартість ламінату, яка дуже доступна порівняно з іншими покриттями для підлоги.

Як вибрати ламінат

Як зробити правильний вибір

Ламінат ідеально підійде як для житлового приміщення, так і для офісу, кабінету або інших приміщень. При виборі можна орієнтуватися усіма вище перерахованими характеристиками, вони відповідають товарам, представленим в каталозі. Деякі приміщення потребують від плит таких якостей, як вологостійкість, а якісь інші підвищеної міцності, для одних підходять світлі відтінки, а десь краще вибрати більш темні кольори.

Вибираючи клас ламінату, варто врахувати також характер приміщення:

  • на кухню необхідно постелити ламінат без фаски з вологостійким покриттям 33-го класу;
  • у ванній або туалеті можна укладати ламінат без фаски і з вологостійким покриттям, але класом нижче;
  • у вітальні або спальні слід укладати ламінат 32-го;
  • в передпокої або дитячої можна купити ламінат 33-го класу.

Як вибрати ламінат

Розбираючись в питанні як правильно вибрати відповідну продукцію також потрібно відштовхуватися від особливостей самого житла, враховувати практичність кожного виду. Сім’ям з домашніми тваринами не вигідно купувати світлий матеріал. Варто пам’ятати, що багато ламінованих поверхнях не влагоустойчиви, в зв’язку з чим, підлогу легко каліцтва вологою і втратить свою якість. Для не довгострокова застосування в умовах старого ремонту підходить економ-варіант.

Асортимент інтернет-магазину задовольнить запити і потреби всіх покупців України. На каталозі представлений гідний вибір продукції, яка дозволяє зробити, як дорогий якісний ремонт з ексклюзивним дизайном, так і недорогий бюджетний варіант.