Як вибрати промислові вентилятори

nick 29, Жовтень 2020, 11:44 30
Як вибрати промислові вентилятори

Промислові вентилятори – це вентиляційне обладнання, яке призначене для організації комфортного робочого процесу.

Забезпечує повноцінний повітрообмін на будь-якому підприємстві. Також може застосовуватися для очищення повітряного потоку від стружки, піску та інших твердих речовин. Купити вентилятор промисловий можна на сайті з доставкою додому. Вартість його є різною.

Як вибрати промислові вентилятори

Типи і основні характеристики вентиляторів промислових

Вентиляційні промислові пристрої встановлюють в системи, які регулюють повітрообмін у виробничих приміщеннях. Такі системи проектують:

 • приточними, що нагнітає свіже повітря з попередньою фільтрацією (при необхідності використовують моделі вентиляторів з функціями охолодження і зволоження);
 • витяжними, коли з приміщення видаляється відпрацьоване забруднене повітря.

У промислових приміщеннях в основному облаштовують припливно-витяжну вентиляцію, яка поєднує обидва функціоналу.

Необхідність в промислових вентиляторах

Питання необхідності в промислових вентиляторах на різних виробничих підприємствах і в громадських будівлях, з огляду на реалії повсякденності, не обговорюється. Промислові вентилятори на виробництві, яке пов’язане з якимись технологічними процесами і необхідністю забезпечення нормального повітрообміну, встановлюються в обов’язковому порядку. Якісна та сучасна вентиляційна система повинна бути:

 1. в місцях громадського харчування;
 2. на автосервісах;
 3. в виробничих цехах;
 4. в підземних пакінг;
 5. на складах;
 6. в торгових і розважальних центрах;
 7. в басейнах, спортивних та освітніх установах;
 8. в готелях, хостелах і т.д.

Необхідність установки промислового вентилятора обумовлена, перш за все, створенням комфортних умов для персоналу і відвідувачів. До того ж, раціональний і зважений підхід до вирішення цього питання забезпечить безпечне перебування людей в приміщенні.

Як вибрати промислові вентилятори

Переваги промислового вентилятора:

 • довговічність:
 • висока якість роботи;
 • надійність;
 •  ефективний результат.

Звичайно ж, такі переваги і роблять промисловий вентилятор широко популярним і відомим пристроєм, в нашому світі. Адже як показує статистика, такі пристрої можуть добре виконувати свою роботу, роблячи це якісно і надійно.
І пам’ятайте, що купувати такі пристрої, завжди потрібно тільки у відомих і перевірених компаніях, які користуються успіхом і популярністю, протягом тривалого терміну часу.