Як захистити свій будинок

nick 27, Січень 2021, 14:39 324
Як захистити свій будинок

Напередодні зими власник приватного будинку замислюється про безпеку свого житла.

До речі це питання актуальне і для тих, хто постійно проживає в селі, але працює в місті або багато часу проводить у відрядженнях. Тим більше що кримінальна ситуація в Україні залишає бажати кращого і крадіжки – дуже часте явище. Ще років 15 тому основним засобом захисту від грабіжників були собаки і пильні сусіди, але в наш час можливостей не стільки убезпечити, скільки охороняти приватний будинок стало більше. Ви можете замовити охорону будинку в інтернеті. Вартість її є для багатьох прийнятною.

Як захистити свій будинок

Охоронні системи для приватного будинку: способи і різновиди

Охоронна компанія готова надати широкий перелік послуг по захисту приватного майна за доступною ціною. Завдяки таким пристроям на високому професійному рівні забезпечується:

  • Контроль фасадів;
  • Якісний контроль периметра ділянки;
  • Контроль внутрішніх приміщень;
  • Захист від пожежі, протікання газу і іншої надзвичайної події.

Охоронна система для приватного будинку – автоматизований комплекс, який призначений для захисту житла, прилеглої території та майна від будь-якого злочинного посягання. Залежно від типу система може попереджати, запобігати або навіть сприяти в припиненні ситуацій, які призводять до заподіяння шкоди майну або мешканцям.

Як вибрати охоронну систему?

Вибираючи сучасну охоронну систему в Києві, варто враховувати такі фактори: що саме буде контролюватися (периметр території, вхідні двері, вікна і т.п.), яким способом і куди буде передаватися сигнал тривоги, а також яка потрібна реакція на тривожне повідомлення. Також варто передбачити можливість масштабування системи або інтеграції її з іншими системами (відеоспостереження, пожежна сигналізація, система контролю доступу або розумний будинок).

Принцип роботи

Охоронна сигналізація для будинку буде тримати під контролем загальну територію по периметру, окремі приміщення і знаходяться на ділянці господарські будівлі. А також дозволяє вести спостереження за відвідувачами і домашнім персоналом.

Охоронні системи для будинку бувають двох типів:

  • автономна (сповіщається господар будинку і сторож);
  • централізована (сигнал тривоги подається в охоронну компанію).

В цілому ж пультовая сигналізація для будинку складається з 4-х елементів: датчиків, сигнального механізму, клавіатури і контрольної панелі, де виконується обробка інформації з датчиків і подача сигналу.

Найважливіша частина – це датчики. У разі їх спрацьовування сигналізація по GSM каналу моментально передає сигнал тривоги в охоронне агентство.