Як знайти хорошу роботу в ІТ через інтернет: сайти роботодавців, соцмережі, дошки оголошень

ДУМКА 12, Листопад 2020, 23:25 510
Як знайти хорошу роботу в ІТ через інтернет: сайти роботодавців, соцмережі, дошки оголошень

Знайти роботу в сфері ІТ не так складно, як здається, особливо якщо задіяти ресурси інтернету. Так, перша порада, яку обов’язково дадуть люди, що вже побували в шкурі здобувачів – це починати пошуки з сайтів великих компаній.

У великій компанії в меншій мірі звертають увагу на вік людини, яка хоче влаштуватися на роботу, і їм завжди потрібні кадри. Але при цьому обов’язково потрібно добре знати англійську, оскільки у великих компаніях знання англійської – це must have.

Якщо з цим все в порядку, то цілком можливо присвячувати себе пошукам на сайтах роботодавців, например таких як компанія Softserve. Ця компанія має офіс у Києві та потребує значну кількість співробітніків. Більш докладно про це можна прочитати за посиланням https://career.softserveinc.com.

Ще один ефективний спосіб, який дозволяє побачити вакансію ще до того, як роботодавець розмістить її в інших джерелах – це моніторити телеграм-канали для айтішників. Публікують вакансії для програмістів і проекти мінімум два рази на добу.

Також можна і потрібно створити профіль в Linkedin та інших професійних соціальних мережах. І тут потрібно правильно вибудовувати ділові зв’язки: підписуватися на сторінки компаній, в яких хочеться працювати, знаходити і додавати до списку контактів HR-ів або начальників департаментів. Рекрутери бувають в таких соціальних мережах частіше, ніж можна було б уявити. Тому важливо розвивати акаунти, додавати туди свої проекти, адже саме вони найкраще зможуть відобразити конкретні навички.

Соціальні зв’язки взагалі непогано працюють, тому слід розповідати в соцмережах, що людина шукає роботу. Вибирати при цьому потрібно такі, де більше спеців з конкретної сфери ІТ. Там також можна знайти тих, хто готовий порекомендувати здобувача всередині своєї компанії.

Сайти пошуку роботи – теж непоганий варіант за умови, що здобувач не сидить і не чекає, поки хтось прочитає його резюме, він активно шукає і відгукується на вакансії сам. щоправда, це варіант скоріше для тих, хто хоче зачепитися, оскільки справді вартісні вакансії до сайтів з оголошеннями не доходять. Але якщо роботу шукає новачок в ІТ-сфері, то для нього це буде відповідним стартом, оскільки і на сайтах роботодавців, і в професійних соцмережах швидше за все будуть шукати більш досвідчених співробітників. А тут правильно складене резюме цілком може допомогти отримати першу роботу.