Які аналізи можна здати на дому?

nick 31, Серпень 2021, 12:18 68
Які аналізи можна здати на дому?

В умовах карантинних обмежень краще набагато мінімізувати контакти з іншими людьми.

Як же бути, якщо потрібно здати аналізи, але відвідувати клініку не хочеться, або присутній страх заразитися? Краще скористатися такою послугою як виклик виїзного пункту забору аналізів на сайті www.medis.com.ua/vyiznyy-punkt-zaboru-biomaterialu-covid-19-antygen-abo-metod-plr–722prd.

Трапляється, що у пацієнта виникає раптово необхідність термінової здачі аналізу. Зараз це можна зробити, не відвідуючи лабораторію. Фахівці можуть виїхати на спеціально обладнаному автомобілі в будь-який час доби і взяти необхідний аналіз крові на дому. Як правило, термінове замовлення коштує трохи дорожче.

Які аналізи можна здати на дому?

Переваги здачі аналізу крові на дому:

 • комфорт і зручність (не доведеться відпрошуватися з роботи, «ламати голову», з ким залишити дитину і вставати рано вранці, щоб вчасно зайняти чергу в лабораторію);
 • оперативність і швидкість (результати аналізів пацієнт зможе отримати протягом доби зручним для себе способом);
 • безпеку, точність, надійність (для забору застосовується стерильний одноразовий інструмент, а пробірка маркується медсестрою в присутності пацієнта);
 • економія часу (пацієнт не витрачає дорогоцінний час на дорогу до поліклініки, стояння в черзі і зворотний шлях додому або на роботу);
 • прийнятна ціна.

Вдома можна здати кров (в тому числі для виявлення різних інфекцій і онкомаркерів), сечу і кал, всі види мазків і культур. Деякі клініки надають відмінну можливість пройти тестування на материнство або батьківство і будь-яку форму гуаша будинку, але не всі медичні клініки надають цю послугу. Крім того, якщо час обмежений, екстрені обстеження можна проводити вдома в будь-який час доби.

Ви повинні знати, що ця послуга недоступна для людей з гемофілією, і їм слід здавати кров в умовах лікарні.

Які аналізи можна здати на дому?

Кому потрібні аналізи на дому

Забір біоматеріалу на аналізи на дому підійде не тільки при сильній зайнятості пацієнта або в разі захворювання, ця послуга корисна і в інших випадках:

 • Молоді батьки і їхні діти
 • зайняті громадяни, у яких кожна хвилина дорога, тому немає можливості витрачати час на поїздку в клініку;
 • Лежачі хворі
 • Пацієнти після травм і операцій
 • люди з особливостями інтелектуального розвитку, які хворіють на розлад психіки, нервової системи;
 • Пацієнти зі слабким імунітетом

Здача аналізів на дому в наш час нічим, по суті, не відрізняється від здачі в лікувальному закладі. Результати прийдуть по електронній пошті або в роздрукованому вигляді будуть доставлені кур’єром.

Час і день здачі аналізів можна завжди обговорити заздалегідь. І в зазначений час отримати цю послугу за зручним адресою – на роботі, вдома, на дачі.