Активіст Погребинський: “Слуга народу” боїться ветеранів АТО, як чорт ладану. ВІДЕО

ДУМКА 15, Серпень 2019, 04:07 647
Активіст Погребинський: “Слуга народу” боїться ветеранів АТО, як чорт ладану. ВІДЕО

Позиція Офісу президента і фракції “Слуга народу” стосовно Міністерства у справах ветеранів говорить про те, що вони їх бояться як чорт ладану.

Про це в ток-шоу “Прямий ефір” заявив ветеран АТО і громадський діяч Олександр Погребиський.

“Мене взагалі дивує позиція Офісу президента і фракції “Слуга народу” стосовно ветеранів. Вони їх бояться як чорт ладану. Я не розумію – чому. Це насамперед дуже вагомий інструмент в руках влади. Якщо влада нормально налагодить зв’язок з ветеранською спільнотою, то це є можливість налагодити зв’язати з міжнародними партнерами. Оскільки, наприклад, у США функціонує міністерство ветеранів, і воно дуже велику роль грає в політиці. І на цьому рівні можна налагодити зв’язки, які в подальшому будуть впливати безпосередньо вже на наші відносини. Це дуже важливі речі”, – сказав Погребинський.

Він зауважив, що ліквідовують, можливо, тому що вбачають якусь проблему в тому, що дуже багато поваги, шани і велика роль надається державою для ветеранів.

“Я тільки це бачу. Але наразі ми маємо дуже багато звернень і від Ради ветеранів, яка створилась вже при Міністерстві ветеранів, від багатьох ветеранських організацій, від багатьох волонтерських організацій, від великої кількості спільнот, яка представляє саме цей рух в Україні, стосовно того, що це понесе за собою негативні наслідки. І мене дивує мовчазна позиція ветеранів, які присутні саме у фракції “Слуги народу”. Я знаю таких, які там присутні. Чому я не чую з їхнього боку ніяких заперечень? Я знаю деяких з цих людей. Я не думаю, що вони погодяться з цією позицією, що вони “ніхто”, – додав Погребиський.

Він наголосив, що хотів би почути, що б ветерани у партії “Слуга народу” висловили з цього приводу.

“Наразі я бачу і чую тільки заяви від громадянської частини спільноти, громадських організацій, Ради ветеранів АТО і від політичних сил, але тільки від “Європейської солідарності”, які стали на захист цього комітету. Це неправильно – чому всі мовчать? І народні депутати… Я не бачу масовості підтримки того, щоб комітет залишився. Це погано. Хочу нагадати депутатам цього скликання: ви зараз будете заходити в зал і отримувати статус народного депутата завдяки ветеранам…”, – завершив Погребинський.