Бойовики “ДНР” обдурили людей з підвищенням зарплати

ДУМКА 5, Липень 2019, 02:25 314
Бойовики “ДНР” обдурили людей з підвищенням зарплати

Окупанти пообіцяли підвищити зарплати “бюджетникам” та іншим категоріям населення в”республіках”. Однак на ділі місцеві жителі масово в соціальних мережах повідомляють про зростання заборгованості по зарплаті, а також про те, що її трохи підвищили меншій частині працівників.

«Донецька залізниця. А ця тища-це ще за травень або аванс? Залишок травня заморозять до вересня».

“ДЖД. Мало того, що нам набрехали, що віддадуть травневу зарплату, тепер нас офіційно зробили собаками, яких кинули кістку у вигляді тисячі рублів, щоб не гавкали».

“Пушилін, віддай зарплату медикам! Реально немає вже грошей навіть на хліб”.

«Педагогам теж не дали зарплату за червень».

«І суддівські теж без зарплати сидять».

«Комунальне господарство – немає зарплати за червень».

«Медпрацівникам підвищити зарплати не хочете? За червень зарплату не дали».

«А коли військовим піднімуть зарплату?»

«Виявляється, підвищення зарплат в дірі тільки у вірнопідданих! Звичайні вчителки і доктори пролітають повз і залишаються на колишньому окладі…»

При цьому в цілому ж зарплати в ЛДНР набагато нижче, ніж були до російсько-української війни в Донецькій і Луганській областях:

«Зарплата механіка СЦБ на донецькій залізниці 11-13 тисяч російських рублів. У монтера в залежності від розряду 7-9 тисяч рублів. До війни було 6-7 тисяч гривень у механіка і до 5 тисяч у монтера. Зате Біндер немає!», – саркастично констатують убогість життя на окупованій території місцеві жителі.

Бойовики “ДНР” обдурили людей з підвищенням зарплати Бойовики “ДНР” обдурили людей з підвищенням зарплати Бойовики “ДНР” обдурили людей з підвищенням зарплати Бойовики “ДНР” обдурили людей з підвищенням зарплати