Бойовики “ДНР” розповіли, навіщо їм потрібна федералізація України. ВІДЕО

ДУМКА 2, Березень 2019, 15:08 498
Бойовики “ДНР” розповіли, навіщо їм потрібна федералізація України. ВІДЕО

Бойовики терористичного угруповання “ДНР” відкрито заявляють, що федералізація України їм потрібна для того, щоб “відтяпати побільше територій”.

Про це повідомив журналіст Денис Казанський з посиланням на слова одного з лідерів бойовиків Донбасу Олександра Ходаковського, передає “Думка“.

Казанський нагадав, що проросійські політики багато років переконують українців у тому, що федералізація країни є благом. Однак терористи самі здали своїх пособників, заявивши відкрито, що їм федералізація потрібна, щоб відібрати e України території.

Казанський зазначив, що така заява бойовиків є гарною відповіддю всім тим, хто заявляє, що федералізація країни могла б запобігти війні в 2014 році.

“Можна уявити собі, який кошмар нас чекав би, якби федералістам дійсно вдалося б втілити в життя свої плани і «відрубати» у нас не тільки Донецьк і Луганськ, а й інші області”, – зазначив журналіст.

“Якщо політик агітує за федералізацію країни, значить хоче розвалу України, штовхає країну в прірву розвалу, насильства і злиднів. Чим закінчуються такі ігри в федералізацію сьогодні вже добре видно на прикладі Донбасу”, – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер групи Plotnik 82 Дмитро Дубров, який є співавтором так званого “гімну ДНР”, продовжує спокійно гастролювати в Україні, незважаючи на свої антиукраїнські погляди.