“Буде президент”: організатор Маршу Захисників потролив Зеленського

ДУМКА 24, Серпень 2019, 03:04 755
“Буде президент”: організатор Маршу Захисників потролив Зеленського

Один з організаторів Маршу Захисників України Павло Білоус заявив, що на заході будуть присутні політики, оськільки в такий день без цього не обійтись.

Про це військовий повідомив під час свого інтерв’ю, передає “Думка“.

Крім того, він потролив президента, заявивши, що тепер “всі президенти”, саме тому на марші будуть присутні політики.

“Ймовірно, будуть, «ми ж усі президенти». В принципі ми йдемо без політичних гасел та прапорів. Але без політики у такий день ми не можемо обійтись. Бо вже навіть наш марш – це теж політика. І якщо хтось із політиків, котрий воював чи був волонтером, долучиться до нас, то ми не можемо таких людей прогнати чи заборонити йому так чинити. А тому політики будуть”, – пояснив Павло Білоус.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що кліпмейкер та продюсер Алан Бадоєв та хореограф Олена Коляденко стали режисерами “Ходи Гідності” до Дня Незалежності.

“День Незалежності – це честь і пам’ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю.

Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни. Нам є ким пишатися. Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні” – прокоментували постановники заходу.