Делегація України знайшла оригінальний спосіб, щоб зірвати плани Росії в ПАРЄ

ДУМКА 24, Червень 2019, 16:34 8395
Делегація України знайшла оригінальний спосіб, щоб зірвати плани Росії в ПАРЄ

Українська делегація знайшла спосіб затягнути розгляд про зняття санкційного тиску з Росії в ПАРЄ.

Як написав на своїй сторінці в соцмережах народний депутат від «Народного фронту» Георгій Логвинський сьогоднішній ранок виявився недобрим для «російських друзів».

«Доброго ранку, Москва! … Ой sorry, Страсбург! Ну і не таке воно добре для Російських друзів. Тут обіцяний подарунок. За нашою ініціативою з Володимиром Ар’євим, за підтримки делегації і групи справжніх правозахисників вирішили детально опрацювати російську доповідь і подали 226 !!! правки, з метою покращити і доповнити текст.

Мінімальний термін розгляду – годин 6. Це напевно поламає плани Росії і їх провідників. Далі буде боротьба за кожне слово яке може привести до зовсім протилежного для росіян результату і явно змінює ситуацію.

Так що друзі, ми боремося до перемоги і не дивлячись на складнощі і розчарування не опускаємо руки.

Я пишаюся нашою командою в ПАРЄ, яка показує, що основна наша українська біда – це «роз’єднання», а ось згуртованість і патріотизм – найкраща зброя проти ворога і запорука успіху.

PS: величезне спасибі Борису Захарову, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, і іншим друзям, а особливо моїм найкращим помічникам, які пожертвували сном і здоров’ям заради захисту інтересів України ».