Держава компенсує компанії Коломойського 5 мільярдів через неможливість літати над Донбасом та Кримом

ДУМКА 13, Вересень 2019, 02:23 17266
Держава компенсує компанії Коломойського 5 мільярдів через неможливість літати над Донбасом та Кримом

Держава компенсує МАУ, яка належить олігарху Ігорю Коломойському, 5 мільярдів гривень за те, що компанія останні п’ять років не могла літати над окупованими Донбасом та Кримом.

Про це у себе в блозі повідомив журналіст Петро Шуклінов з посиланням на відповідне рішення Кабінету Міністрів.

“Ми з вами з наших податків заплатимо 5 мільярдів гривень компанії МАУ за те, що їй було важко жити останні роки з-за необхідність облітати зону бойових дій в Донбасі, а також Крим і Росію.

У МАУ оцінили збитки в 216 мільйонів доларів (5,4 млрд грн). Новий Кабмін сказав: Звичайно, компенсуємо. Глава Мінінфраструктури Криклій повідомив, що питання опрацьовується і буде вирішено.

70% рівень довіри президента (останнє опитування Рейтингу) дозволяє робити абсолютно все. Всі важелі влади в одному кабінеті. Діставайте гаманці. Час платити Ігорю Валерійовичу”, – написав журналіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 12 вересня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на чолі з Віце-президентом Аланом Пію.

“Радий вітати наших надійних партнерів у Києві. Фактом є те, що ЄБРР залишається найбільшим інституційним інвестором в Україні — Банк акумулював у розвиток нашої країни понад 13,5 млрд євро за роки незалежності”, — заявив глава уряду.

За його словами, основним завданням співпраці в даний час є збільшення обсягів кредитування завдяки реалізації масштабних проектів з модернізації енергетичного сектору, транспортної і міської інфраструктури, банківського сектора.