Джамала виправдовується за концерти в Росії

ДУМКА 26, Лютий 2019, 09:45 493
Джамала виправдовується за концерти в Росії

Після скандального нацвідбору на Євробаченні 2019, в якому перемогу отримала співачка MARUV, розгорівся новий скандал. В мережі з’явились інформація стосовно двох виступів Джамали в Росії, які відбулися вже після анексії Криму.

Фото співачки з новорічного корпоративу у Сочі 2014 року викликали шквал негативних коментарів в сторону переможниці Євробачення 2016. Тим більше, що вона так емоційно висловлювалась щодо ситуації в Криму і Україні та різко засуджувала проведення концертів у країні-агресорі.

З поясненями виступив піар-менеджер співачки Денис Козловський.

“Джамала двічі виступала в Росії у 2014 році, один раз в Москві й один раз в Сочі. У нас всередині команди була дискусія – що нам робити з уже підтвердженими концертами: скасовувати, пославшись на умови, що змінилися обставини, або виконати зобов’язання перед організаторами”, – розповів Козловський.

Він поясним, що Джамала була проти цих виступів, але змушена була виконати домовленості укладені між організаторами та замониками.

Козловський уточнив, що після цього Джамала більше в Росії не виступала.

“Після 31-го грудня 2014-го року Джамала не давала ні публічних, ні приватних концертів і не брала участі у фестивалях на території Росії”, – підтвердив представник співачки.