Епіфаній розповів про підкуп представників РПЦ в Україні

ДУМКА 2, Березень 2019, 14:09 225
Епіфаній розповів про підкуп представників РПЦ в Україні

Глава Православної церкви митрополит Епіфаній заявив, що багатьох священнослужителів РПЦ в Україні цікавлять лише гроші, тому вони не прагнуть переходити в ПЦУ.

Про це Єпіфаній заявив під час свого інтерв’ю ВВС, передає “Думка“.

Він зазначив, що разом зі священиками в ПЦУ переходить тільки 60% парафій, в інших випадках священики залишаються в РПЦ в Україні. Він зазначив, що священикам складно подолати бар’єр, який вони самі створили, коли протягом багатьох років розповідали про неканонічність української церкви.

Єпіфаній заявив, що якщо в Україні переможе проросійський кандидат, то тоді РПЦ в Україні знову отримає потужну підтримку, щоб вести антиукраїнську агітацію серед парафіян.

Крім того, він заявив, що у ПЦУ є докази того, що священнослужителів РПЦ в Україні щедро спонсорують з РФ, щоб вони відмовлялися переходити в ПЦУ. Багатьом священикам пропонують повне матеріальне забезпечення, якщо вони відмовляться переходити в ПЦУ, що є підкупом.

Нагадаємо, раніше соощбалось, що у Волинській області в одній з церков, громада якої напередодні перейшла з РПЦ в Україні (колишня УПЦ МП) в ПЦУ, були знайдені докази того, що РПЦ в Україні управляється безпосередньо з Москви.