Генпрокуратура підготувала нову підозру Шарію

ДУМКА 13, Листопад 2019, 00:37 352
Генпрокуратура підготувала нову підозру Шарію

Генеральна прокуратура підготувала нову підозру прокремлівському пропагандисту Анатолію Шарію, який нині переховується від правосуддя за кордоном.

Про це сам пропагандист заявив під час свого інтерв’ю на 112 каналі.

Шарій заявив, що підозру виписано у справі, в рамках якої Шарій перебував у розшуку в Україні з 2011 року. Навесні цього року суд постановив відправити справу на дорозслідування.

Повідомляється, що генеральний прокурор Руслан Рябошапка доручив зайнятися цією справою прокуратурі Києва.

“І цю справу не реанімують, ні! Виписують нову підозру. У справі є свідчення свідків, які говорять, що не сталося нічого. Не було завдано шкоди, не був порушений громадський порядок. Слідство у цій справі проведено, але прокуратура оголошує мені нову підозру за тією ж самою статтею, по тій же самій справі, в якій немає нічого”, – заявив Шарій.

Крім того, що Служба безпеки України внесла в особливий список одну з помічниць Шарія і тепер вона не може повернутися в Україну, оскільки відразу ж буде затримана правоохоронцями для проведення допиту щодо справи Шарія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пропагандист Руслан Коцаба звинуватив українську владу в розв’язуванні війни на Донбасі, а революцію Гідності назвав способом “незаконного збагачення евромайдановских бариг”.

“Незаконне збагачення і було метою цих евромайдановских бариг. А не якесь примарне європейське майбутнє, НАТО, Євросоюз тощо. Відповідно, Повсталий Донбас спробували втихомирити за допомогою танків і авіаційних бомб”, – заявив Коцаба.