Геращенко відповіла “Маші з Уралмашу” на критику Зеленського

ДУМКА 22, Серпень 2019, 13:35 2513
Геращенко відповіла “Маші з Уралмашу” на критику Зеленського

Критикувати президента України може тільки народ України – не “Маші з Уралмашу”. Так Ірина Геращенко відповіла на спіч Марії Захарової з МЗС Росії.

Повчати і критикувати президента України може лише український народ, а не чиновники з країни-окупанта Росії. Про це у себе в Facebook написала перший віце-спікер йде Верховної Ради VIII скликання Ірина Геращенко, реагуючи на ранковий заяву з Москви на адресу Володимира Зеленського.

“МЗС РФ нахамив Зеленському. <…> Що тут можна сказати? Нехай МЗС РФ дає поради Путіну, а не президенту України. Не треба повчати українського президента. Це може робити народ України і українська опозиція, а не Маші з Уралмашу”, – зазначила нардеп.

Обраний нардепом IX скликання Ради від партії п’ятого президента Петра Порошенка Євросолідарність, Геращенко підкреслила: заяви з Кремля в дусі “чекаємо від вас сигналу” можна перефразувати по-іншому – “чекаємо від вас капітуляції”.

Геращенко відповіла “Маші з Уралмашу” на критику Зеленського

Обігруючи заяву Захарової, Геращенко додала, що це “ми чекаємо від Путіна не сигналів, а дій”: звільнення заручників та повернення Донбасу з Кримом.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія може повернутися у Велику сімку тільки після того, як буде припинена агресія проти України.