Голова Херсонщини обіцяє покарати винних у резонансному вбивстві, йому нагадали про ” Беркут”

Володимир Маркопольский 5, Січень 2020, 03:27 111
Голова Херсонщини обіцяє покарати винних у резонансному вбивстві, йому нагадали про ” Беркут”

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв обіцяє контролювати хід розслідування вбивства 26-річного чоловіка в Каховці, до якого може бути причетна поліція.

Про це Гусєв написав на своїй сторінці в Facebook.

«Буду контролювати хід розслідування особисто. Планую разом з новопризначеним прокурором області Ігорем Васильовичем Івченко зустрітися з родиною загиблого. Ніякі зв’язки не допоможуть винним уникнути покарання», — заявив Гусєв.Він додав, що підозрюваний, який виявився колишнім співробітником органів внутрішніх справ, затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Суд прийняв рішення про його арешт.

Щодо іншого учасника подій, що діє поліцейського, відбуваються перевірки з використанням поліграфа.

Нагадаємо, 1 січня зловмисник розстріляв 26-річного каховчаніна Володимира Чебукіна з карабіна.

Пізніше з’ясувалося, що вбивця «культурно відпочивав» у компанії співробітника каховської поліції.

Вбивство викликало резонанс і призвело до протестів під обласним відділенням поліції. Протестувальники закидали димовими шашками і оточували кільцем із палаючих шин каховське відділення поліції.

У свою чергу в соціальних мережах Юрія Гусєва порадили не давати подібних обіцянок, оскільки всі бачили, як “понесли покарання” колишні співробітники “беркута”, які підозрювалися у вбивствах активістів Майдану.Голова Херсонщини обіцяє покарати винних у резонансному вбивстві, йому нагадали про ” Беркут”