Княжицький: Команда Зеленського через бажання заробити зазіхнула на демократичні інституції США

ДУМКА 26, Вересень 2019, 01:25 290
Княжицький: Команда Зеленського через бажання заробити зазіхнула на демократичні інституції США

У своїй розмові з американським президентом Дональдом Трампом Володимир Зеленський зазіхнув на силу інститутів США, які захищають демократичні цінності країни, оскільки навіть не зрозумів всієї важливості цієї сили.

Таку думку у себе в Facebook висловив журналіст, народний депутат України Микола Княжицький.

“І ці люди забороняють нам колупатися в носі! Була така фраза у відомому анекдоті про Вовочку, який застав батьків у незручній ситуації. Так і з Трампом. Не може керівник демократичної держави просити керівника іншої держави почати слідство проти свого конкурента на виборах! Це неприпустимо!” – зазначив Княжицький.

Він нагадав, що з подібним проханням Віктор Янукович звертався до президента Російської Федерації Володимира Путіна.

“Колись Янукович з такими проханнями звертався до Путіна відносно Тимошенко. Звичайно, відповіді Зеленського про “свого” генпрокурора теж ганебні. Вони схожі: Зеленський і Трамп. Зеленський хоче бути схожим на Трампа. Америку захищають принципи демократії , сила інститутів держави. Те, що нищить зараз Зеленський. Думаю, навіть не з власної ініціативи, бо не розуміє важливості такої сили. Мабуть, як завжди його офіс користується нагодою до збагачення”, – сказав політик.

“Цікава висока оцінка Трампом Юрія Луценка і несправедливість обох до Йованович. Колишня амбасадорка не лише не підтримувала Порошенка, а переконувала багатьох відомих людей у тому, що його не можна підтримувати. І якщо у Трампа могли бути претензії до Мері, оскільки вона справді прийшла при демократах, то Зеленський нарікає на неї точно несправедливо. Зрозуміло одне: популізм, автократія, диктатура, беззаконня- антоніми до свободи і демократії”, – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський прокоментував заяви про нібито тиск президента Дональда Трампа на нього для розслідування справи стосовно сина Джо Байдена.