Коломойський готує арешт мера Дніпра Філатова, для цього перевів “свого” прокурора з Миколаєва

ДУМКА 26, Квітень 2020, 03:07 1589
Коломойський готує арешт мера Дніпра Філатова, для цього перевів “свого” прокурора з Миколаєва

Заступника прокурора Миколаївської області Степана Божила відрядили до Офісу Генпрокурора і направили в Дніпро, де він наразі виконує якесь завдання.

За даними журналіста Юрія Бутусова, інформація про це відразу ж вилилася з ОГПУ, і зараз поширюється чутка, що мета відрядження – операція із затримання мера Дніпра Бориса Філатова.

“Які саме команди отримав Божило – офіційно невідомо. Однак нещодавно призначеного заступника генерального прокурора Андрія Любовича вважають людиною, близькою до глави Дніпропетровської облради Святослава Олійника, пов’язаного з Ігорем Коломойським. І відрядження Божила, який давно знайомий з Любовичем, і направлення його до Дніпра має явно невипадковий характер”, – написав журналіст у фейсбуці.

Він висловив сумнів, що на Миколаївщині “все так добре”, що можна направляти в Дніпро одного з керівників прокуратури області.

“Вчора затримали за підозрою в розкраданні 1,3 мільйона гривень мера Покрова Дніпропетровської області Олександра Шаповала. Покров – один з лідерів в прозорості і ефективності місцевого самоврядування.

При цьому завдаток Шаповалу призначили у багато разів більше можливої ​​шкоди – в 17 мільйонів гривень, що вже говорить про те, що прокуратура діє, м’яко кажучи, упереджено. Так чого там м’яко – скажімо прямо, це схоже на відвертий рекет.

Дивна ситуація. Чи то це в одній області почалася боротьба з корупцією така сильна, що вирішили з Миколаївської підкріплення затребувати, то це підготовка до місцевих виборів така, ну щоб всі голови місцевого самоврядування згуртувалися проти “слуг”, чи якась інша випадковість – невідомо .

Та тільки спроба силовим шляхом впливати на політику вже не є в наш час рішенням чиїхось політичних проблем, а навпаки – тільки початком”, – впевнений Бутусов.

Коломойський готує арешт мера Дніпра Філатова, для цього перевів “свого” прокурора з Миколаєва