Кремль запросить Зеленського до Москви на День перемоги

ДУМКА 30, Серпень 2019, 16:54 407
Кремль запросить Зеленського до Москви на День перемоги

Запрошення Зеленському спрямують з Кремля.

Російська сторона направить президентові України Володимиру Зеленському запрошення на святкування 75-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні 9 травня 2020 року. Про це журналістам на брифінгу в Кремлі заявив помічник президента Росії Юрій Ушаков, повідомляють російські ЗМІ.

За словами Ушакова, участь у заходах 9 травня 2020 року вже підтвердили 17 лідерів. Серед них – президент Франції Емманюель Макрон і прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді. Крім того, Москву в цей день пообіцяли відвідати лідери Монголії, Куби, Чехії, Венесуели, Молдови, Сербії та Білорусі

“Президенту України буде направлятися запрошення”, – сказав Ушаков.

Нагадаємо, раніше бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що від вступу до СОТ і Асоціації з Євросоюзом Україна взагалі нічого не отримала.

“Я не бачу, як підняти сьогодні зарплати в Україні – крім волюнтаристських шляхів. Просто тупо взяв, підняв і все, тому що потім все інше теж зупиниться через це. Як підняти доходи, не піднявши ВВП, ми не знаємо. А підняти ВВП можна, повернувши Донбас. Тоді виходить, що сам по собі Донбас дає ВВП, ще й синергія з ним дає ВВП.

У Зеленського уряд має заточитися лише на одне: зниження цін і тарифів та перезапуск економіки, те, що робили на Заході під час останньої кризи 2008-2009 років. Що говорив тоді глава Федеральної резервної системи США Алан Грінспейн? Що бувають такі часи, коли гроші треба розкидати з вертольота. Облікова ставка вниз, грошей, скільки хочеш, виробництво треба запустити, виробляти товари та працювати на позитивне сальдо зовнішньої торгівлі”, – розповів Коломойський.