Майору ЗСУ винесли сувору догану за критику Зеленського після доносу колеги

ДУМКА 30, Січень 2020, 12:51 1063
Майору ЗСУ винесли сувору догану за критику Зеленського після доносу колеги

Офіцеру відділу інформаційної протидії штабу Сухопутних військ винесли догану за критику Зеленського у Facebook.

Відповідний документ з підписом командувача Сухопутними військами ЗСУ Олександра Сірського опублікувала юристка, громадський активіст Ганна Пашкіна на своїй сторінці в Facebook. Пізніше скандальний наказ і сам пост про нього зникли з її сторінки.

“Тим часом, військовому оголосили” сувору догану ” за пост у Facebook з критикою Володимира Зеленського як президента. Там далеко ще до тоталітаризму?”- обурилася Пашкіна.

Примітно, що рішення командування щодо майора, який критично висловився про Зеленського, було прийнято на основі доносу, написаного сержантом ЗСУ.

«Офіцер відділу інформаційної протидії оперативного управління штабу Сухопутних військ ЗСУ 14 січня 2020 року опублікував на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомлення негативного характеру на адресу президента Володимира Зеленського, в якому висловив невдоволення результатами роботи президента на займаній посаді із закликом залишити займану посаду», – йдеться у догані.

Скандал обурив багатьох українців, і вони забили тривогу, оскільки побачили в ньому відгомони тоталітарних методів боротьби з інакомисленням.

“Така реакція-це явно дзвіночки тоталітаристських замашок. І ці дзвіночки дзвонять все частіше”, “важко це усвідомити”, ” це треш. Чергові дзвіночки тоталітаризму”.

” Ви так, хлопці, далеко зайдете, пружина ж має межу стиснення”, “Головне правило диктатури – обмежити доступ до вільної інформації і зробити інформаційний фон, потрібний владі! Я вас всіх вітаю – у нас вже диктатура “зелених чоловічків”, ” Так це означає, що рота не можна розкривати?! Назад у минуле?! Радянські закони знову?!”- обурюються українці.

Майору ЗСУ винесли сувору догану за критику Зеленського після доносу колеги