Маріупольський суд відпустив терориста, який хвалився вбивствами “кіборгів”. ВІДЕО

ДУМКА 13, Серпень 2019, 13:43 754
Маріупольський суд відпустив терориста, який хвалився вбивствами “кіборгів”. ВІДЕО

Маріупольський суд відпустив під домашній арешт двох терористів “ДНР”, які брали участь в боях за донецький аеропорт і обстрілювали селище Мар’їнка.

У сюжеті телеканалу СТБ відзначається, що один з них, Роман Джумаєв, сам зізнавався в тому, що воював проти України в складі угруповання бойовиків “П’ятнашка”. Більш того, ця інформація була оприлюднена окупантом ще в 2016 році, коли, опинившись в Білорусі, він дав інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Однак у 2017 році Джумаєв вирішив приїхати в гості до рідних в Маріуполь, де і був затриманий українськими спецслужбами. Тоді Мар’їнський суд відпустив Джумаєва, і злочинець майже півроку спокійно жив в мирному місті, де навіть відкрив невелику піцерію. Особливо цинічно виглядає той факт, що в ній він пропонував знижки учасникам АТО.

У зв’язку з тим, що торгова точка була незаконною, Джумаєва затримали вдруге під час перевірки його бізнесу. До того ж він напав на поліцейського. Таким чином дії терориста Джумаєва підпадають одразу під дві статті – терористична діяльність і напад на правоохоронця. Але на початку серпня колегія Жовтневого суду Маріуполя відпустила Джумаєва під домашній арешт.

Більш того, тоді ж суд відпустив додому ще одного поплічника окупантів – Сергія Костенюка. Він коригував вогонь терористів на позиціях біля Мар’їнки. Судді вирішили відпустити терориста додому під заставу близько 150 тис. гривень.