“Мат через слово”: «Слуга Народу» з найдорожчим айфоном поскаржився, що йому не вистачає грошей. ВІДЕО

ДУМКА 20, Грудень 2019, 02:51 2827
“Мат через слово”: «Слуга Народу» з найдорожчим айфоном поскаржився, що йому не вистачає грошей. ВІДЕО

Народний депутат розповів, що його ображає критика в соціальних мережах і натякнув, що його колега замішаний в корупційних схемах.

Відео спілкування з народним депутатом Володимиром Тимофійчуком з’явилося на каналі журналіста Віталія Мацоцького. Володимир Тимофійчук — народний депутат від партії «Слуга Народу», обраний по 89 округу в Івано-Франківській області.

За словами народного депутата, він пішов у народні депутати, щоб змінити і систему та відремонтувати дорогу (дорога біля села Космач, на яку раніше президент Зеленський доручив знайти 175 мільйонів гривень нардепу Іванчуку — ред.). Також Тимофійчук заявив, що його ображає критика на свою адресу в соціальній мережі Facebook. За словами народного депутата, суспільство сьогодні не готове до змін.

Те, що я там говорити, п*****ь [говорити] не вмію, на камеру… Я за три роки своїми руками і ногами заробив більше, ніж ти на свою камеру… Не «ну», а точно. Таких як ти д****я [багато] п****т [кажуть] у Фейсбуці. Н***я [навіщо] мені таку х***ю [погані новини] повинні доповідати, що мене обговорюють? За 5 років н***я [нічого] не зробили. Війну не закрили. А тепер “слуг” гнобити. Мені вже все впадло. “…» Я просто хотів змінити систему. Н***я [навіщо] я купив собі БМВ, щоб пороги оббивати? Я пішов заради тієї б******й [нещасливої] дороги. Б * * * ь [блін], якби не та дорога, я б взагалі [в депутати] не йшов. А ви, б***ь [блін], с*ки, х***ю [критику] у Фейсбуці пишіть, що я не вмію говорити на камеру. Розумієш? Та нічого ти не розумієш. Ти хочеш в хаосі жити. Ви не хочете правильно жити. 29 тисяч гривень. Вони думають, що я д***я [багато] грошей зароблю? Ти ще в Києві не жив. Поживи місяць у Києві. Скільки потрібно грошей заплатити. Н***я [навіщо] цю х***ю [ці речі] п*****ь [говорити]?

Втім, як звернув увагу журналіст і тезка депутата Володимир Тимофійчук, народний депутат користується мобільним телефоном iPhone 11 Pro Max. Дана модель з’явилася в продажі в Україні в жовтні 2019 року, вартість iPhone 11 Pro Max в офіційних магазинах починається від 35 000 гривень.

Також журналіст обговорив з народним депутатом інформацію ЗМІ про те, що члени президентської фракції можуть отримувати доплати в конвертах. Тимофійчук заперечує подібну практику.

Володимир Тимофійчук: він [ігор Фріс, колега по фракції Тимофійчука, у якого раніше журналіст брав інтерв’ю] мудрий чувак, нотаріус офігенний. Він винен ти чи ні, витягне тебе з будь-якої ситуації. А чого ти не запитав його, про землю чому він не голосував. Як ти оцінюєш його як депутата?

Журналіст: Крутий чувак. Реальний законодавець. І грошей він не крав.

Володимир Тимофійчук: Ти просто історії про нього не знаєш. Ти про «попельники» знаєш? Ти ніхера не знаєш. “…» Чого ти Фріса не запитав про конверти?

Журналіст: Він сказав, що отримує десятку. І сказав скільки ти отримуєш.

Володимир Тимофійчук: А він не сказав, звідки він ту десятку взяв?

Журналіст: Я знаю хто тобі десятку давав. Це ж було, є і буде. І при Порошенку було.

Володимир Тимофійчук: Я тобі кажу, що ні.