Міст вбив торгівлю: керчани записали “чолобитну” Путіну. ВІДЕО

ДУМКА 19, Червень 2019, 05:11 437
Міст вбив торгівлю: керчани записали “чолобитну” Путіну. ВІДЕО

Напередодні традиційної прямої лінії президента Росії Володимира Путіна представники малого бізнесу Керчі в розпачі записали звернення до нього в надії на вирішення їх проблем.

Відео колективного прохання керчан з’явилося днями на відеохостингу YouTube.

У ньому вони стверджують, що місцева влада не чує їх і навпаки — «душить» непомірними зборами. Також жінки і чоловіки пояснюють, що життя після захоплення Криму Росією — «не цукор». Зокрема, середні зарплати в місті значно нижче, ніж «на материку» — в районі 12-15 тисяч рублів (4,8 тис. грн — 6,1 тис. грн).

Крім того, громадян пенсійного та передпенсійного віку на роботу, всупереч обіцянкам влади, брати ніхто не хоче, ось і доводиться людям йти в дрібну торгівлю. Але і тут їм вставляють палки в колеса».

Керчане скаржаться, що нещодавно побудований Кримський міст просто вбив торгівлю в місті. Туристи тепер навіть не заїжджають до них, відповідно попит на товари сильно впав.

Торговці Керчі просять Путіну “вплинути” на місцевих чиновників, які посилюють і без того жалюгідне становище. Кожного підприємця зобов’язують придбати та встановити за свої гроші касовий апарат, але коштів на це у багатьох людей просто немає. У підсумку автори звернення пророкують повний крах дрібної торгівлі в Керчі, якщо нічого не зміниться, адже люди просто підуть “в тінь” через нестерпні умови, які перед ними ставить влада.