На кордоні з Кримом затримали терориста батальйону “Сомалі”

ДУМКА 15, Квітень 2019, 05:40 839
На кордоні з Кримом затримали терориста батальйону “Сомалі”
На КПВВ «Чонгар» біля анексованого Криму затримали колишнього учасника батальйону «Сомалі» бойовиків «ДНР», який «служив» під керівництвом нині вбитого ватажка бойовиків Михайла Толстих, більш відомого як «Гіві».

Як повідомили в Прикордонслужбі, мешканець Луганщині 1972 року народження в 2014 році на запрошення знайомого вступив до батальйону «Сомалі», яким тоді керував нині убитий «Гіві».

«Отримавши позивний «Чингіз» і маючи відповідний досвід, йому доручили завдання опікуватися підготовкою особового складу для несення служби на контрольно-пропускних пунктах так званих «республік». Через деякий час розчарувався у службі та ідеях фейкових республік, тому звільнився та працював в м. Алчевськ охоронцем», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що потім чоловік поїхав у пошуках роботи до Москви, а затримали його, коли він їхав з російської столиці через анексований Крим до Києва.

Затриманому оголошено підозру за статтею 258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу.