На літаку, який зустрів Зеленський, привезли захисні костюми з підробленими сертифікатами. ФОТО

ДУМКА 29, Квітень 2020, 21:17 380
На літаку, який зустрів Зеленський, привезли захисні костюми з підробленими сертифікатами. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський урочисто зустрів літак “Мірія”, який привіз захисні костюми для продажу їх у торговельній мережі” Епіцентр”, проте вони виявилися з підробленими сертифікатами.

Про це повідомив волонтер Роман Доник.

“Ви будете сміятися, але на літаку, який Зеленський так пропіарив, привезли захисні костюми у яких ліві сертифікати. Зараз Епіцентр торгує цими костюмами і на своєму сайті розмістили їх сертифікат. А сертифікат підроблений.

Є такий сайт, де Європейська федерація безпеки викладає приклади підробок сертифікатів різних лабораторій. Це зараз дуже велика проблема в Європі. Тому що китайські товариші почали масово підробляти сертифікати і продавати від імені фейкових виробників.

Так от, Епіцентр привіз захисні костюми з підробленим сертифікатом. І продає їх з підробленим сертифікатом. Я не знаю, що там вони продали в МОЗ, але Зеленського вони підставили знатно. Вперше в історії України, президент тягає контрабандою товари з підробленими сертифікатами.

Ви зробили це разом. Х..й посперечаєшся.

За нижче посилання на захисний костюм в епіцентрі. А під нею посилання на сторінку Федерації з фейковими сертифікатами.

Мотаєте до самого низу і там знаходите приклади фейкових сертифікатів від ICR Polska. І порівнюєте їх з сертифікатами Епіцентру”, – повідомив волонтер.

На літаку, який зустрів Зеленський, привезли захисні костюми з підробленими сертифікатами. ФОТО

На літаку, який зустрів Зеленський, привезли захисні костюми з підробленими сертифікатами. ФОТО На літаку, який зустрів Зеленський, привезли захисні костюми з підробленими сертифікатами. ФОТО На літаку, який зустрів Зеленський, привезли захисні костюми з підробленими сертифікатами. ФОТО