Новим депутатом від “Слуги народу” стане організатор конкурсів краси

Володимир Маркопольский 27, Грудень 2019, 17:29 320
Новим депутатом від “Слуги народу” стане організатор конкурсів краси

Місце народної депутатки України від “Слуги народу” Ірини Венедиктової, яка стала тимчасовою головою ДБР, займе Олександр Санченко.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook народна депутатка, очільниця пресцентру “Слуги народу” Євгенія Кравчук.

“Ірина Венедиктова, привітання з призначенням у ДБР! Розумна, сильна і принципова! І нарешті перша жінка на чолі правоохоронного органу. Тим часом Олександру Санченку приготуватися – робота в Раді вже чекає!” – зазначила вона.

Згідно з інформацією на сайті ЦВК, Санченко має 137 номер у списку “Слуги народу”. Він народився 11 вересня 1988 року в Сумах, має громадянство України. Вищу освіту здобув у Міжнародному університеті фінансів та Міжнародному інституті менеджменту.

Санченко обіймав посаду директора з урядових відносин і корпоративної соціальної відповідальності фестивалю Atlas Weekend.

Також, за інформацією журналістів, він заснував всеукраїнський конкурс краси, кмітливості та таланту “СтудМіс України”, був співінціатором проєкту Kyiv Free Wi-Fi і координатором у Red Bull Ukraine.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський звільнив главу Державного бюро розслідувань Романа Трубу і призначив на його місце народну депутатку партії “Слуга народу” Ірину Венедіктову.