Обшуки в клубі “5 Елемент”: Яременко нагадав Порошенку про “моральність”

Володимир Маркопольский 23, Грудень 2019, 02:07 466
Обшуки в клубі “5 Елемент”: Яременко нагадав Порошенку про “моральність”

Народний депутат від партії “Слуга народу” Богдан Яременко засудив п’ятого президента України та лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка, який є власником спортклубу “П’ятий елемент”.

Відповідне повідомлення Яременко опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook.

“І ось… Люди, які підглядають в роздягальнях, стурбовані моєю моральністю…”, – написав нардеп.

При цьому Яременко опублікував двозначний допис через нещодавню ситуацію, коли його застукали під час листування в онлайн-мережі знайомств з дівчиною, яку він спитав про умови зустрічі на одну ніч.
Обшуки в клубі “5 Елемент”: Яременко нагадав Порошенку про “моральність”

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в київському спортивному клубі “5 елемент” вчора, 20 грудня, під час обшуку виявили лінзи відеокамер, вмонтовані в елементи вентиляції та сигналізації, розміщені в роздягальнях спортклубу.

“Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за фактом виявлення предметів, що мають ознаки спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, які на час вилучення можливо були в робочому стані”, – йдеться в повідомленні ДБР.

Відзначається, що під час детального огляду елементів вентиляції та сигналізації встановлено, що в них вмонтовані лінзи відеокамер і підключено до мережного кабелю.

Слідчі ДБР почали досудове розслідування за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 359 Кримінального кодексу України – незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації.