Одіозний депутат від СН образив журналістку за незручне питання Разумкову

ДУМКА 18, Серпень 2019, 17:31 1115
Одіозний депутат від СН образив журналістку за незручне питання Разумкову

Депутат-мажоритарник по 25 округу Дніпропетровської області від партії «Слуга Народу» Максим Бужанський назвав журналістку видання «Новое время» Ольгу Духнич тупою вівцею.

Про це Бужанський написав в своєму телеграм-каналі, повідомляє Політарена.

«Чергова тупа вівця, яка представляється журналісткою одіозного ЗМІ „НВ“, в інтерв’ю з представником „Слуги Народу“ заявила, що я ностальгую за СРСР і „часами Януковича“. Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Тупа вівця з одіозного ЗМІ», — написав Бужанський.

Ольга Духнич під час інтерв’ю запитала лідера «Слуги Народу» Дмитра Разумкова, чи готова партія нести репутаційні ризики через перебування у її складі таких людей, як блогер Максим Бужанський, який ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича. Разумков відповів, що судити майбутніх депутатів потрібно за їх новими вчинками і справами.

Максима Бужанського неодноразово звинувачували в надмірній любові до Радянського Союзу та прихильності до комуністичного минулого.

Зокрема, він називав «покидьками» львівських активістів, які знесли радянський пам’ятник, що підлягав знесенню відповідно до закону про декомунізацію, але не був демонтований міською владою.

Одіозний депутат від СН образив журналістку за незручне питання Разумкову