“Переплюнув Януковича”: українці шоковані кортежем Зеленського. ВІДЕО

ДУМКА 21, Серпень 2019, 00:31 17510
“Переплюнув Януковича”: українці шоковані кортежем Зеленського. ВІДЕО

У мережі показали відео з кортежем президента України Володимира Зеленського, який 19 серпня разом із прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу повертався з Бабиного Яру.

Підтверджувальні кадри опублікував у Facebook український журналіст Олександр Гончаров.

Як зазначив автор, через автомобілі Зеленського перекрили рух для інших водіїв.

Українців обурила кількість машин у кортежі – їх нарахували 26. Крім того, Зеленському нагадали обіцянки не перекривати дорогу для київських водіїв.

“Нормально на велику їздить”, “Це ж як треба боятися свого народу, щоб так охороняли”, “У дрібного Вови замашки, як у Наполеона”, “Як же воно боїться”, “А ми за це платимо”, “Реквізит “Кварталу 95″ везе?”, “Навіть Яник так не робив!”, “Наш Вова на велику їде!” – написали в коментарях.

Крім того, люди пишуть, що це більш схоже на кортеж “президента Галактики”, а не президента України і що у Зеленського дуже багато різних комплексів.

“Переплюнув Януковича”: українці шоковані кортежем Зеленського. ВІДЕО “Переплюнув Януковича”: українці шоковані кортежем Зеленського. ВІДЕО “Переплюнув Януковича”: українці шоковані кортежем Зеленського. ВІДЕО “Переплюнув Януковича”: українці шоковані кортежем Зеленського. ВІДЕО “Переплюнув Януковича”: українці шоковані кортежем Зеленського. ВІДЕО “Переплюнув Януковича”: українці шоковані кортежем Зеленського. ВІДЕО “Переплюнув Януковича”: українці шоковані кортежем Зеленського. ВІДЕО