Під час виступу Зеленського на Майдані побили ветерана АТО. ВІДЕО

ДУМКА 24, Серпень 2019, 12:21 3955
Під час виступу Зеленського на Майдані побили ветерана АТО. ВІДЕО

24 серпня під час виступу президента України Володимира Зеленського невідомі в цивільному одязі силою зняли чоловіка, який сидів на декораціях.

Про це повідомив журналіст Євген Спірін і опублікував відео.

«Вся суть в одному відео. На Майдані виступає Зеленський, на фоні грає гімн, на паркані сидить мужик, якого намагаються зняти кілька копів і мужики в спортивних штанях.

Він їм кричить: «Що я вам зробив?”. Чоловік з УБД. В результаті його скинули з паркану, заламали, розбили обличчя об плитку, забрали. Поряд каже: Так він нам заважав, тому що всі на нього дивилися» — написав у Facebook журналіст Євген Спірін.

Вся суть в одном видео. На Майдане выступает Зеленский, на фоне играет гимн, на заборе сидит мужик, которого пытаются снять несколько копов и мужики в спортивных штанах. Он им кричит: "Что я вам сделал". Мужчина с УБД. В итоге его скинули с забора, заломали, разбили лицо об плитку, унесли. Чуаае рядом говорит:Да он нам мешал, потому что все на него смотрели.

Опубліковано Eugeny Spirin Субота, 24 серпня 2019 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада видала липові медалі за участь у бойових діях в Донецькій і Луганській областях військовим, які будуть приймали участь у “Ході гідності”.

Про це повідомив ветеран бойових дій на Донбасі Олександр Погребинський.

Він повідомив, що у нього з’явилася інформація про те, що на репетиції Ходи гідності присутній боєць, який проходить службу в тому ж батальйоні, в якому раніше служив сам Погребинський, проте в зоні бойових дій ще не бував.

“Цей боець служить в тому баті де служив я, навів справки, він прийшов на службу та ще не встиг побувати на фронті”, – повідомив військовий.

“Сьогодні вертався з Михайлівської, побачив на репетиції ще одного побратима, також з медалями, спитав коли його нагородили, він опустив голову та відповів: Сань, видали для параду”, – додав Погребинський.