Порошенко пояснив, чому Росія так ненавидить Україну

ДУМКА 9, Липень 2019, 18:55 2883
Порошенко пояснив, чому Росія так ненавидить Україну

Заяви представників російської влади щодо України та Грузії є неприпустимими.

Про це в ефірі “Прямого” у ток-шоу “Ехо України” лідер політичної партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, передає “Прямий“.

Зазначимо, заступник представника Держдуми РФ Петро Толстой назвав Грузію і Україну “двома злісними інвалідами”, які “будуть палати злістю”. Так він прокоментував нецензурне звернення грузинського ведучого Георгія Габунії до президента Росії Володимира Путіна.

“Чесно кажучи, мені дуже шкода країну, яка має таких політиків на таких державних посадах. А ще більше шкода, якщо ця країна допускає можливості, щоб її президентом був або Путін, або такий Толстой”, – сказав Порошенко.

Він наголосив, що це “варварство, це абсолютна відсутність цивілізації”.

“В мене запитання: чи маємо ми право так казати про Росію? Маємо. Бо Росія прийшла на нашу землю, Росія почала вбивства з Сімферополя, вбиваючи кримських татар, тортури, потім на сході нашої держави 3 тисячі українських воїнів віддали своє життя, 10 тисяч цивільних. А як тоді по-іншому нам їх називати? В мене запитання: а що українці їм поганого зробили? Ми захопили їхню землю, ми вбиваємо росіян, ми перекриваємо їм, ембарго, якісь речі? Ні. Вони лютіють і ненавидять нас за те, що ми навчилися жити без них і йдемо в Європу”, – упевнений Порошенко.

“Я думаю, що те, що каже пан Толстой — це діагноз. І це справа не п’ятого президента України, вашого покірного слуги, а лікаря-психіатра — давати оцінки подібним висловлюванням. Я думаю, це буде найбільш точно”, – додав політик.