Прихильники Зеленського звинуватили Порошенка в ситуації, яка відбувається в країні

ДУМКА 27, Березень 2020, 03:48 1490
Прихильники Зеленського звинуватили Порошенка в ситуації, яка відбувається в країні

Прихильники нинішнього президента Володимира Зеленського звинуватили Петра Порошенка в тому, що зараз відбувається в країні і висловили невдоволення тим, що Ппартія “Європейська солідарність” організовує доставку гуманітарної допомоги під час пандмії.

Так, в одній з груп підтримки Володимира Зеленського було опубліковано повідомлення від партії “Європейська солідарність”, в якому вказувалося про чергову доставку гуманітарної допомоги.

“Під час карантину офіс “Європейської Солідарності” перетворився в справжній штаб допомоги тим, по кому ситуація в країні вдарить найбільше. Партійці та волонтери невтомно збирають продуктові пакунки, які потім будуть розповсюджуватись по всій Україні.

Дякуємо кожному, хто не залишається осторонь в ці непрости дні. Турбота про наших співгромадян — це те, що зараз має нас усіх об’єднати”, – йдеться у заяві партії.

Однак прихильникам Зеленського це не сподобалося. Люди вважають,що це все політичні піар акції. Деякі навіть звинуватили президента Петра Порошенка, які вже майже рік, як покинув президентський пост, в ситуації, яка зараз відбувається в країні.

Прихильники Зеленського звинуватили Порошенка в ситуації, яка відбувається в країні Прихильники Зеленського звинуватили Порошенка в ситуації, яка відбувається в країні Прихильники Зеленського звинуватили Порошенка в ситуації, яка відбувається в країні Прихильники Зеленського звинуватили Порошенка в ситуації, яка відбувається в країні Прихильники Зеленського звинуватили Порошенка в ситуації, яка відбувається в країні