“Це їхній козир”: Зеленський заявив, що акцію на Банковій використовує Росія

ДУМКА 10, Грудень 2019, 06:10 176
“Це їхній козир”: Зеленський заявив, що акцію на Банковій використовує Росія

Президент України Володимир Зеленський зауважив, що Україна є демократичною країною, тому тут прийнятні будь-які акції.

Зеленський під час спілкування з журналістами у Парижі, куди він прибув на нормандський саміт, напівжартома зауважив, що жалкує, що вони для активістів відкрили Офіс Президента. За його словами, стало просто неможливо працювати – “вони там кричать і гудять”.

Український гарант підкреслив, що під час зустрічі іншими країнами-членами “нормандської четвірки” він говорив, що в Україні немає жодного радикалізму – “бачите, у нас – нормальні люди, все нормально”.

“Тобто, це не є аргументом вже. Ніхто нікому нічим не загрожує. І у російської сторони були аргументи, і вони їх наводили в деталях – хтось кричить, хтось проти. Тобто, дуже складний діалог з дуже непростими людьми”, – зазначив політик.

Він наголосив, якщо вони хочуть, то хай збираються.

“Мені здається, такі акції – це козир і аргумент. І точно не для нас. Таким під час нормандського саміту користувався президент Російської Федерації”, – констатував Зеленський.

Нагадаємо, раніше прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що президент України Володимир Зеленський не досягне угоди з главою РФ Володимиром Путіним на “нормандському саміті”.

“Очевидно, що угоди не буде, і ніхто не очікує жодної угоди. Це було б завищеними очікуваннями, від чого ми, до речі, дуже енергійно застерігаємо”, – заявив він.