Росіяни наказали бойовикам посилити репресії, щоб придушити можливий бунт на Донбасі

ДУМКА 16, Лютий 2019, 04:56 163
Росіяни наказали бойовикам посилити репресії, щоб придушити можливий бунт на Донбасі

Російські спецслужби наказали терористам Донбасі виловлювати людей, які можуть бути небезпечні для режиму, який встановився на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Про це у себе в блозі повідомив народний депутат, координатор групи “Інформаційне опір” Дмитро Тимчук, передає “Думка“.

На одній з останніх нарад так званого “міністерства держбезпеки ДНР”, росіяни наказали терористам підвищити розкриття та затримання так званих “підривних елементів”, тобто людей, які не підтримують окупацію регіону.

Куратори з ФСБ заявили, що послаблення репресій не допустимо в умовах зростання протестних настроїв серед населення, оскільки рівень життя в так званих “республіках” значно знизився, постійно зростають ціни на товари першої необхідності і продукти, а робочих місць стає все менше.

У зв’язку з цим російські куратори наказали посилити репресії, щоб виявляти незадоволених режимом, а та розбомбили будинок мирного жителя кож придушувати будь-які спроби висловлювати незгоду з окупантами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики терористичної угруповання “ДНР” розбомбили будинок мирного жителя снарядами, які були привезені на Донбас з Російської Федерації.