У Зеленського відмовилися від ідеї розпродажу авіапарку. Навпаки збільшать

ДУМКА 16, Серпень 2019, 17:54 664
У Зеленського відмовилися від ідеї розпродажу авіапарку. Навпаки збільшать

Для обслуговування державних делегацій залучають не тільки держпідприємство, а й приватну компанію.

Державне авіаційне підприємство (ДАП) ” Україна не планує розпродавати президентський авіапарк, повідомив Deutsche Welle т.в.о. директора ДАП Олег Крайній.

За його словами, зараз для перевезення вищих посадових осіб держави підприємство використовує три літаки (Airbus A-319-115, Ан-74ТК-300Д, Ан-148-100В) і один робочий вертоліт (Мі-8МТВ-1).

“Державне авіаційне підприємство” Україна не ініціювало виставлення на торги для продажу повітряні судна, які експлуатує”, – повідомив глава ГАП.

Більш того, держпідприємству не вистачає літаків власного авіапарку для виконання літерних рейсів. Тому ГАП приваблює для цього приватні компанії, зазначив крайній.

На початку серпня через систему ProZorro ГАП уклало договір з Розою Вітрів (Windrose), яку ЗМІ пов’язують з групою Приват Ігоря Коломойського.

Контракт на 3,5 грн на середньомагістральні перевезення уклали за підсумками переговорів, оскільки ця компанія була єдиною, яка подала свою заявку на тендер. Раніше ця ж компанія уклала з ДАП Україна договір на ближньомагістральні перевезення за 9,6 млн грн.

За інформацією Державного управління справами, якому підпорядковується ДАП Україна, на утримання президентського авіапарку в 2019 році заплановано майже 231 млн грн, з яких, станом на1 серпня, виділено 140,5 млн грн.