Шмигаль розповів, які заклади зачинять «на COVID-канікули» у січні

consaidin 10, Грудень 2020, 00:47 99
Шмигаль розповів, які заклади зачинять «на COVID-канікули» у січні

У період дії жорсткіших карантинних заходів з 8 по 24 січня 2021 року буде заборонено проведення святкових концертів, дискотек, масових заходів у приміщеннях, роботу нічних клубів, хостелів, торгово-розважальних центрів, окрім купівлі товарів першої необхідності.

Перелік обмежень повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль представив на черговому засіданні уряду в середу.

«Будуть відправлені на канікули усі заклади освіти, окрім дитячих садків. Буде заборона щодо будь-яких розважальних, рекламних, спортивних, культурних масових заходів на цей період», – сказав Шмигаль.

Кінотеатри й театри, заклади громадського харчування з організацією дозвілля також не працюватимуть. Робота кафе, барів, ресторанів буде дозволена на виніс . Салони краси, спортзали й фітнес-центри закриють.

Діяльність продовольчих та непродовольчих ринків буде під забороною. Так само як і приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів.

«Водночас із встановленими для помаранчевої зони обмеженнями, які діють сьогодні на території України, продовжить працювати громадський транспорт, аби люди могли добиратися на роботу в ті організації, установи, підприємства, які будуть працювати і під час карантину. Це життєва необхідність, ми це розуміємо», – додав Шмигаль.