Скандальний депутат Дмитрук від СН виявився фанатом Пореченкова. ФОТО

ДУМКА 5, Вересень 2019, 00:01 1786
Скандальний депутат Дмитрук від СН виявився фанатом Пореченкова. ФОТО

Скандальний народний депутат від партії “Слуга народу” Артем Дмитрук, якого раніше викрили в тому, що але носить костюм з прапором Російської Федерації, є шанувальником російсько актора Михайла Пореченкова, який у зоні АТО (ООС) стріляв з українським військовим.

Відповідні фото зі своїм кумиром депутат розмістив у себе на сторінці в забороненій в Україні російській соціальній мережі “Вконтакте”.

Про це у себе на сторінці в Facebook повідомив користувач з ніком Володимир Георгійович.

“Знайомтесь, це Артьомка Дмитрук – слуга народу, єслі шо. В передвиборчому штабі зесептиконів мав прізвисько “Гантеля”. Мало того, що цей додік не знає ім’я прем’єра за якого голосував разом із трускавецькою тусовкою, так воно ще й на стільки “розумне”, що в Інсті викладає фоточки із російським триколором на плечі та Парєчєнковим у “Вконтактє”, – написав він.

Скандальний депутат Дмитрук від СН виявився фанатом Пореченкова. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат від партії “Слуга народу” Артем Дмитрук, який під час першого засідання парламенту не зміг назвати прізвище обраного від його політсили прем’єр-міністра, зняв відео у спортивному костюмі з прапором держави-агресора.

Журналіст знайшов відповідний запис народного обранця у його профілі в Instagram, повідомляє Інформатор. На ньому нардеп від “Слуги народу”, займається спортом у костюмі з прапором РФ на правому плечі.