Скандалу як не було: у Туреччині Зеленського супроводжує глава «Укроборонпрому» Букін

ДУМКА 8, Серпень 2019, 16:01 2170
Скандалу як не було: у Туреччині Зеленського супроводжує глава «Укроборонпрому» Букін

Українська делегація у Туреччині на чолі з президентом Володимиром Зеленським відвідає компанію Baykar Aerospace and Defense, яка випускає безпілотники. Тут президент ознайомиться з виробничими потужностями та поспілкується з українськими пілотами, які проходять навчання на тренувальній базі цього підприємства. Про це йдеться у програмі візиту президента України до Туреччини.

Увагу привертає той факт, що у поїздці Зеленського супроводжує керівник державного концерну «Укроборонпром» Павло Букін.

«У складі офіційної делегації Турецьку Республіку також відвідують секретар РНБО Олександр Данилюк, перший заступник керівника ОПУ Сергій Трофімов, заступник керівника ОПУ Вадим Пристайко, депутат ВРУ Мустафа Джемілєв, керівник ДК «Укроборонпром» Павло Букін, президент ТПП Геннадій Чижиков», – йдеться у програмі візиту.

Зазначимо, за даними журналістського розслідування програми «Наші гроші», нинішній директор Укроборонпрому Павло Букін і звільнений з посади першого заступника секретаря РНБО Олег Гладковський викрали мільйони на міжнародному контракті.

Як повідомлялось, глава наглядової ради держконцерну Айварас Абромавічус на початку липня заявляв, що нового керівника Укроборонпрому призначать протягом декількох тижнів.

Нагадаємо, НАЗК внесло припис гендиректору «Укроборонпрому» Павлу Букіну щодо порушення закону «Про запобігання корупції» його підлеглим президентом ДП «Антонов» Олександром Донцем.

Гендиректором Державного концерну «Укроборонпром» Букіна призначено наприкінці лютого 2018 року. До призначення Букін працював генеральним директором «Укрспецекспорта». У ЗМІ він фігурував у 2017 році, коли став відомий розмір зарплатні Букіна, яка збільшилась на 44% і становила 579 тис. грн. Букін працював на підприємстві тривалий час. У 2012-2013 роках обіймав посаду заступника директора «Укроборонпрому», якому підпорядковується підприємство.

12 лютого президент України Петро Порошенко звільнив генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Романа Романова. Перед цим сам Романов заявив, що йде у відставку. За місяць до цього, 27 грудня 2017 року, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що направить Порошенку подання про звільнення голови державного концерну «Укроборонпром» Романа Романова в зв’язку з невиконанням урядового доручення про погашення заборгованості з зарплати перед працівниками Миколаївського суднобудівного заводу.