“Слуга народу” ледь не скасувала указ СРСР щодо передачі півострова Крим УРСР

ДУМКА 13, Вересень 2019, 00:25 878
“Слуга народу” ледь не скасувала указ СРСР щодо передачі півострова Крим УРСР

Президентська партія “Слуга народу” ледь не скасувала указ СРСР про передачу Криму УРСР.

Про це повдомив народний депутат фракції “Європейська Солідарність”, голова постійної делегації ВРУ восьмого скликання у ПАРЄ Володимир Ар’єв у Facebook.

“Сьогодні зелені чоловічки в турборежимі ледь не скасували дію в Україні указу президії Верховного Совєта СССР від 9 березня 1954 року про передачу Крима УССР. Добре, що на профільному комітеті помітили і вилучили, а потім і у ВР бездумно підготовлений законопроект щодо скасування совєцьких актів на всяк випадок провалили”, – написав він.

Ар’єв зазначив, що у протилежному випадку “наслідки для справи повернення Криму були би геть сумними, навіть якби закон чинним не став”, оскільки це підірвало б офіційну позицію України щодо анексованого Росією півострову.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що “Формула Штайнмаєра” обговорюватиметься лідерами “нормандської четвірки”.

“Формула Штайнмаєра” і всі пункти Мінських угод розглядатимуться й рішення ухвалюватиметься лідерами чотирьох держав. Як я вже говорив, ми маємо обговорити всі пункти Мінських угод”, – зазначив Зеленський.

Зеленський заявив, що підписував Мінські угоди не він, але відповідальність лежить на ньому.

“Ми будемо працювати і боротися, щоб захищати кожну краплю наших українських інтересів … все це обговорюватиметься на зустрічі (нормандської четвірки. – Ред.) … Зараз у нас, буду говорити чесно, дати немає. Ми наполягаємо зараз на тому, щоб ця зустріч відбулася саме у вересні”, – підсумував Зеленський.