“Слуга народу” з матюками накинулася на Зеленського і обіцяє розповісти про афери в його оточенні

ДУМКА 23, Жовтень 2019, 17:06 12447
“Слуга народу” з матюками накинулася на Зеленського і обіцяє розповісти про афери в його оточенні

Народний депутат з фракції «Слуга народу» Анастасія Ляшенко нецензурно відповіла Зеленському з приводу поліграфа. Вона зажадала вибачень.

Нардеп Анастасія Ляшенко відреагувала на корупційний скандал нецензурно. Вона поскаржилася на дзвінки преси.

Крім того, депутат Ляшенко пригрозила, що розповість про обмани Зеленського.

«Телефон просто палає. Всі месенджери теж. Всі хочуть коментарі. ОМГ. Чорна одинацятка. До цього була чорна тридцятка і ще чорна шістнадцятка або скільки там нарахували… Словом, всі списки, де “проти”, там усюди була Ляшенко. По 2047. Довго думала, що написати.

Керівництву фракції і офісу президента пояснила популярно. Тепер не буду багатослівною. Жодного детектора не боюся. Але чекаю, бл…дь, ваших вибачень. Якщо ні – буду говорити. Розповім про тих, хто водить за ніс президента. І так, тепер, все стане інакше», – резюмувала Ляшенко.

“Слуга народу” з матюками накинулася на Зеленського і обіцяє розповісти про афери в його оточенні

Нагадаємо, раніше голова парламентської фракції партії “Слуга народу” Давид Арахамія розповів, що перевірка на поліграфі триватиме приблизно три години, а коштуватимуть послуги 2000-3000 гривень.

“Десь на Грушевського, біля готелю “Київ” (відбудеться перевірка на поліграфі – прим.ред.), це Дубінський організовує. Я збирався організовувати свою логістику, так і зробимо. Є декілька українських організацій – СБУ, Головне управління розвідки, НАБУ, – в яких є поліграфи.

Потрібно тільки знайти правовий механізм, як ми можемо звернутися. І всі пройдуть. Але пан Дубінський запросив мене на приватне поліграф-шоу. Я сказав: “Так”. Я ініціатор взагалі перевірки на поліграфі. Я в міністерстві оборони побудував фактично за допомогою іноземних партнерів Центр тестування на поліграфі, тому я такий євангеліст застосування поліграфа будь-де, коли є питання”, – наголосив він.