“Слугам не вистачає грошей на дорогих повій?”: журналіст про зарплату 100 тис. для депутатів

Володимир Маркопольский 28, Грудень 2019, 02:24 234
“Слугам не вистачає грошей на дорогих повій?”: журналіст про зарплату 100 тис. для депутатів

Верховна Рада перед тим, як підвищувати зарплату народним депутатам, повинна довести, що вона приносить користь українцям.

Про це заявив журналіст і блогер Кирило Сазонов, коментуючи пропозицію глави парламентської фракції “Слуга народу” Давида Арахамии щодо підвищення зарплат нардепам до 70-100 тис. грн.

“У мене двоє дітей, вони ходять в школу, я б хотів, щоб зарплата до 70-100 тис. грн була у їх вчителів. Коли я ходжу в поліклініку, я хотів би, щоб зарплата до 70-100 тис. грн була у лікарів. А депутати мені потрібні набагато менше. Не подобається щось? Маленька зарплата? Ніхто насильно за вуха їх не тягнув. З депутатами я стикаюся набагато рідше, і користі мені від них набагато менше. Спершу вчителі, лікарі – потім вже депутати”, – вважає Сазонов.
За його словами, нардепи хочуть мати більше грошей, тому що вони замовляють досить дорогих повій прямо у Верховній Раді”.

“Депутат повинен отримувати хороші гроші, тому що інакше він займається лобізмом. Але ми хочемо бачити якийсь вихід, результат, а від Верховної Ради наше життя не стало краще ні на міліметр.

Ми бачимо війну з ФОПами, бачимо, що тютюнові компанії, найбільші платники податків, йдуть. Бачимо, що поки Верховна Рада за свою зарплату не те, що не приносить користь, а шкодить Україні”, – зазначив блогер.

“Якщо уряд і Верховна Рада можуть забезпечити хороший ріст зарплати в Україні, і ми будемо заробляти більше, ніж заробляють люди в Польщі, то відмінно, ми з задоволенням будемо їх оплачувати працю.

Якщо вони створюють умови, коли ми заробляємо мало, коли народ живе бідно, чому вони повинні жити багато? Адже результат їхньої праці ми всі бачимо на собі. Нехай покажуть, нехай дадуть результат”, – уклав Сазонов.