Стали відомі деталі зустрічі Зеленського і Путіна

ДУМКА 27, Серпень 2019, 01:54 643
Стали відомі деталі зустрічі Зеленського і Путіна

Німеччина і Франція мають намір організувати зустріч в Нормандському форматі в Парижі, проте для цього і Україні і Росії необхідно виконати “домашнє завдання”.

Про це повідомило російське видання ТАСС з посиланням на коментар німецького канцлера Ангели Меркель.

“Хочемо незабаром, після підготовчої зустрічі радників і міністрів закордонних справ, організувати саміт з російським і українським президентами”, – заявила політик.

Спікер президента РФ Дмитро Пєсков нагадав умови проведення такої зустрічі.

“Перед цим повинна бути проведена досить велика “домашня робота”, – зауважив він.

У той же час російський журналіст, головний редактор “Еха Москви” Олексій Венедиктов у себе в Telegram уточнив, що зустріч відбудеться після того, як в Україні буде сформовано новий уряд.

“Рахунок на тижні – зустріч міністрів закордонних справ Німеччини, Франції, Росії та України (після формування українського уряду), які повинні підготувати чотиристоронню зустріч лідерів цих країн. Париж, вересень (швидше за все)”, – написав російський журналіст.

Згодом стало офіційно відомо, що президент Франції Еммануель Макрон і канцлер Німеччини Ангела Меркель готові в найближчі тижні організувати саміт з президентами України і Російської Федерації.

Так, Макрон повідомив, що саміт може відбутися уже на початку вересня в Парижі. Він також заявив, що учасники G7 на саміті у французькому Біарріце присвятили окрему увагу питанню ситуації в Україні.