Це неможливо: Зеленський пожалівся на важку долю президента

ДУМКА 7, Листопад 2019, 19:44 1187
Це неможливо: Зеленський пожалівся на важку долю президента

Володимир Зеленський зізнався, що робота президента дуже виснажлива і забирає у нього всі сили.

У другому випуску блогу Відверто з президентом на YouTube Володимир Зеленський розповів про складне життя глави держави.

– До цієї роботи, до цього звикнути не можна. Люди кажуть – до доброго швидко звикаєш, а це життя реально дуже складне, дуже складна професія, яка забирає всі сили, час, а іноді й бажання, – зізнався він.

За його словами, в кінці вечора він перетворюється “в якийсь організм, який не хоче думати, робити, навіть не розуміє, про що говорить сім’я”.

Володимир Зеленський у цьому випуску також пригрозив міністрам звільненням, якщо не покажуть результатів до кінця 2019 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський розповів про “досягнення” Верховної Ради нового скликання.

За словами Зеленського, у Верховної Ради IX скликання є “свої плюси і мінуси”. З “плюсів” Президент назвав, зокрема, так званий “турборежим” — насичений графік роботи, в рамках якого за кілька місяців було прийнято близько 70 законопроєктів.

Що стосується “мінусів”, Президент зазначив, що представники “інших партій” не завжди підтримують законопроєкти, які виносяться на голосування.

“Мінус який: в принципі інші партії можуть не ходити на роботу, але не всі. Я знаю, там партія “Голос” голосувала за деякі важливі закони. … Інші партії не хочуть голосувати і це правда.